Hakkımızda


BAŞARI NOTEBOOK: Notebook Tamiri,Garantili Chipset Değişimi,AKILLI Cep Telefonu Ekran Değişimi-Tamiri,LCD TV Tamiri, Donanım,Yazılım, Network Sistemleri  ve elektronik ürünlerin Satışını yapan ve satış sonrası teknik desteği veren firmalardan dır.

BAŞARI NOTEBOOK Faaliyetlerine 2013 yılında, bilgisayar ürünlerinin satışı ve geniş çaplı teknik servis onarımları ile hizmet veren şirket olarak başlamıştır..

 BAŞARI NOTEBOOK tecrübesiyle, satış ve satış sonrası teknik destek servis hizmetleri veren, tüm kurum ve kuruluşların ihtiyacı olan  Bilgisayar network sistemi ve  teknolojik gelişimin satış öncesinde, satış sırasında ve sonrasında ,sunduğu ürün ve hizmetle koşulsuz tüketici mutluluğunu hedeflerken,teknolojinin insan ve çevre yararına kullanımı vurguluyor. Ülkemizin ve şirketlerin iç ve dünya pazarlarında artan rekabete ayak uydurması için bilgi ve teknolojinin kullanılması vazgeçilmezdir.Tüm pazarları etkileyen ekonomik koşulların düzelmesiyle birlikte, kurum ve bireylerin teknoloji ürünlerine olan talebi katlanarak artacaktır.Şirketimizin içinde bulunduğu teknoloji pazarında rekabet tedarikçi ve müşteriler nezdinde hizmetle farklılaşarak tercih edilmenin sürdürülmesine dayanmaktır.


BAŞARI NOTEBOOK benzersiz vizyonu ve iş hacmi büyüdükçe verimliliğe katkısını ispat eden yatırımları sayesinde rekabet çıtasını hergün daha yükseğe taşımaktadır.

AMACIMIZ;

BAŞARI NOTEBOOK olarak siz sayın kurum ve kuruluşlara sadece satış yapmak  değil aynı zamanda kaliteli hizmet ve güven vermektir.

BAŞARI NOTEBOOK kendi bildiği doğru ve dürüstlüğünden satış kaçırma pahasına da olsa asla ödün vermeyecektir.

BAŞARI NOTEBOOK konusunda uzman kadrolarıyla satış sonrası teknik servis hizmetlerinde yaptıklarını yapacaklarının teminatı olarak görmektedir.

BAŞARI NOTEBOOK kendisine gösterilecek ilgiden dolayı şimdiden tüm kurum ve kuruluş yetkililerine teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diler.